↓ Skip to main content

Zomertheater

·39 words

Leuke theater dingen van de zomer. Deze Ivanov in het Amsterdamse Bos bijvoorbeeld.

Of A Clockwork Orange van d’Electrique op de NDSM-werf tijdens Over het IJ.

En natuurlijk de Parade (pas op! hippe nieuwe site!), maar wat nog meer?

Alper Cugun
Author
Alper Cugun

Related

I'msterdam

Erg leuk verslag van Frackers over de handelsdelegatie van Amsterdam naar Californië. Erg belangrijk om een goede relatie te hebben tussen dat blijste, vrijste, high-techste deel van Amerika en ons Amsterdam.

De dood is blind

·358 words
Navertellen van toneel (zeker dit stuk) geeft meestal niet de beste resultaten. Dat ga ik dan ook maar niet proberen maar ik moet iets kwijt over het toneelstuk dat ik vrijdag gezien heb. Ik had de alleen maar positieve minirecensies op Moose gezien. Het stuk “Gilgamesj“ speelt nog maar tot 26 maart dus ik moest snel zijn.

Amsterdam

·264 words
Door tentamens enzo ontzettend lang al niet bij mijn ouders langs geweest. Dat zou ik dit weekend dan maar doen. Ook nog even koffie drinken in de stad maar dat ging niet door.