↓ Skip to main content

Srebrenica

·81 words

Er is een Flickr groep met mooie foto’s uit de moslimcultuur. Gewoon voor de leuk, of om te laten zien dat het ook anders kan, ik weet het niet. De allermooiste foto’s staan op het blog met dezelfde naam (via).

Daar werd recent een nieuwe thread gepost bij de foto’s van het monument bij Srebrenica waar afgelopen week de herdenking was. Er staat een verwijzing naar de fotoserie van de New York Times (de moeite van het inloggen meer dan waard).

Alper Cugun
Author
Alper Cugun

Related

FlickrCity

·94 words
Niet vaak een betere combinatie gezien dan FlickrCity. Dit combineert Google Maps met GPS-getagde foto’s van Flickr om te laten zien wáár er foto’s zijn genomen.

Londen

·233 words
Gistermiddag al ademloos de ongeveer 200 (nu 700) foto’s in de Flickr 7/7 Community (toen de London Bomb Blasts Pool) bekeken. Ik heb geen tv; ik heb geen tv nodig. De aanslagen gisteren hebben meer dan ooit bewezen dat de nieuwe media niet meer weg te denken zijn in het internetlandschap.