Via Barbara de eerste podcast waar ik echt heel blij mee ben en die ik compleet ga luisteren. De stadsdichters van Antwerpen, Ramsey Nasr & Tom Lanoye, dragen hun gedichten voor.
De meeste podcasts hebben wel boeiende onderwerpen maar het blijven mensen die een eindje slap in de ruimte lullen. Temminste als de Daily Shoulder Complaint van Adam Curry een indicatie is.
De podcast van de stadsdichters is een voorbeeld van een schaars goed (dichters die voordragen) met een beperkte doelgroep (ik bijvoorbeeld) dat nu met behulp van dit nieuwe medium ontsloten en gepubliceerd wordt voor een groot publiek. Daarnaast is het blog dat erbij hoort handig als community en agenda.
De auteursrechten liggen natuurlijk nog steeds bij de dichters maar iets zegt me dat ze het helemaal niet erg vinden als zoveel mogelijk mensen hun gedichten horen.
