↓ Skip to main content

Tirannie

·88 words

Gisteren naar de voorstelling Tirannie van de Tijd geweest en het was tien keer niks. Hoofdschuldigen waren de slechte tekst, het vage verhaal en het buitengewoon matige spel.

Ik denk dat ik het maar opgeef om naar dit soort pretentieuze voorstellingen in de Grote Zaal te gaan. Op de een of andere manier stelt me dat meestal teleur.

Rotterdam is ook niet echt de leukste theaterstad maar afgelopen dinsdag heb ik ook in de Schouwburg TITUS van Dood Paard gezien en dat was wel goed en ontzettend leuk.

Alper Cugun
Author
Alper Cugun

Related

Hamlet

·87 words
Vlaams theater is anders en daarom alleen al eigenlijk is het de moeite waard maar in Nederland kom je het niet zo vaak tegen.

De dood is blind

·358 words
Navertellen van toneel (zeker dit stuk) geeft meestal niet de beste resultaten. Dat ga ik dan ook maar niet proberen maar ik moet iets kwijt over het toneelstuk dat ik vrijdag gezien heb. Ik had de alleen maar positieve minirecensies op Moose gezien. Het stuk “Gilgamesj“ speelt nog maar tot 26 maart dus ik moest snel zijn.

Euripides

·140 words
Ik hoorde vandaag in de hele media-hype rond de dood van Theo van Gogh dat zijn laatste twee projecten Medea en 06-05 misschien wel zijn beste zijn geweest.