Cris pimpt zijn phone, die van mij begeeft het nu echt. Mijn prachtige vintage Nokia 3310 (hoe zag die er ook alweer uit?) gaat nu vanzelf uit tijdens telefoongesprekken.
De draadloze breedbanddroom (EVDO klinkt heel fijn) komt nog niet echt van de grond, maar er lijkt het komende jaar wat beweging in te zitten. Dus vrij rondlopen Skypen over WiFi wordt het (nog) niet.
Een GSM heb je niet nodig —als mensen je willen bereiken lukt het ze toch wel— maar handig is het wel.
Ik wilde mijn GSM toch al inwisselen voor iets met Bluetooth en een agenda-functie. Als ik die dan sync met mijn iBook kan ik meteen mijn Zire 31 afdanken.
Minder gadgets is goed. En ik hoor goede verhalen over Romeo (PC bedienen via Bluetooth).
Dat wordt dan een tussentoestel voor het komende jaar of tot de breedbanddroom uitkomt.
Ik wil best bij T-mobile blijven en contract verlengen. Een K700i klinkt best goed voor €48,– maar dat is hetzelfde bedrag als voor een nieuw contract. Morgen maar eens bellen ofzo.
Betere suggesties? Andere afwegingen?


